Certyfikaty SSL

Certyfikaty SSL - najlepszy sposób na zabezpieczenie Twojej strony!

Czym jest certyfikat SSL?

Certyfikat SSL zapewnia szyfrowanie danych pomiędzy przeglądarką, a serwerem. Zwiększa wiarygodność Twojej witryny i zabezpiecza przesyłane przez nią dane.

Automatyczne bezpieczne połączenie

Certyfikat SSL nawiąże szyfrowane połączenie z przeglądarką odwiedzającego internauty od razu po jego wejściu na Twoją stronę.

Kłódka, która wzbudza zaufanie

W pasku adresu przeglądarki odwiedzającego stronę pojawi się charakterystyczna mała kłódka oraz prefiks https://.

Zalety certyfikatu SSL

Każda organizacja powinna posiadać certyfikat SSL, aby stworzyć bezpieczne środowisko i potwierdzić wiarygodność swojej działalności. Skorzystaj z naszych tanich certyfikatów SSL, które zapewnią Ci bezproblemowe rozwiązania bezpieczeństwa.

Bezpieczeństwo

SSL chroni transakcje internetowe za pomocą silnego 256-bitowego szyfrowania SSL.

Wzrost zaufania klientów

SSL pozwala na umieszczenie przed nazwą domeny wizualnego znaku "HTTPS", dzięki czemu użytkownicy mogą z łatwością zaufać Twojej witrynie.

Płatności online

Klienci są świadomi bezpieczeństwa swoich prywatnych danych i wolą dokonywać zakupów w witrynach zabezpieczonych protokołem HTTPS.

SEO

Google przyznaje wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania dla stron zabezpieczonych HTTPS w stosunku do stron niezabezpieczonych HTTP.

Oszczędnoćć

Nabywając certyfikat SSL w eFiirmy.pl, co roku oszczędzasz znaczne sumy pieniędzy.

Wymagania sprzętowe

Protokół SSL nie wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania. Jedyne, co jest wymagane, to połączenie z Internetem za pomocą przeglądarki www.

Zainstalujemy certyfikat SSL za Ciebie

Nie masz czasu? Może nie wiesz za co się zabrać? Zostaw instalację certyfikatu SSL naszym najlepszym specjalistom. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami podając dane twojego konta i domeny.

Nasz Proces

Nabywając certyfiakt SSL w eFirmy.pl otrzymujesz pełnoprawny Panel Klienta, zawierający wszystkie twoje produkty.

01

Wybierz swój certyfikat

Zdecyduj, który certyfikat najbardziej odpowiada twoim potrzebom.

02

Otrzymaj certyfikat

Otrzymasz certyfikat na maila podanego do przy stworzeniu konta Abonenta.

03

Zainstaluj certyfikat

Wykorzystaj swoje zabezpieczenie na dowolnej stronie internetowej.

Często Zadawane Pytania

Baza wiedzy eFirmy.com pomocna przy nabywaniu certyfikatu SSL

Certyfikaty SSL to jedne z certyfikatów cyfrowych, które potwierdzają autentyczność tożsamości witryn internetowych, a wszystkie informacje przesyłane do witryny z zainstalowanym certyfikatem SSL pozostają zaszyfrowane za pomocą technologii SSL. Po dodaniu certyfiaktu w pasku adresu przeglądarki odwiedzającego stronę pojawi się charakterystyczna mała kłódka oraz prefiks https://

Tak. Jeśli posiadasz stronę internetową, SSL jest niezbędny. Początkowo można było stosować SSL tylko w przypadku witryn, które zbierały informacje od użytkowników. Obecnie jednak, po aktualizacji Google dotyczącej SSL, jest on wymagany bez względu na rodzaj witryny, niezależnie od tego, czy gromadzi ona informacje, czy nie. Nawet zwykły blog będzie wyświetlał komunikat ” Uwaga, połączenie nie jest bezpieczne”, jeśli nie ma zainstalowanego SSL.

Tak. Po upływie okresu ważności certyfikatu SSL, wygasa on. Okres ważności wynosi 1 rok dla wszystkich certyfikatów SSL, niezależnie od tego, w jakim urzędzie certyfikacji dokonano zakupu.

Różne certyfikaty SSL są potrzebne dla różnych typów stron internetowych. Certyfikaty SSL są podzielone na dwie kategorie:

Poziom walidacji:

  • Certyfikaty DV (domain validation), które są dobre dla osobistych blogów lub stron opartych na treści, które nie gromadzą żadnych poufnych informacji od użytkowników.
  • Certyfikaty OV (organisation validation), które są dobrym rozwiązaniem dla wszystkich stron internetowych, które udostępniają krytyczne dane.

Certyfikaty EV (extended validation) są doskonałym wyborem dla stron takich jak portale zakupowe czy bankowe, które zawierają transakcje finansowe i inne wrażliwe informacje, np. dane kart kredytowych.

Funkcjonalność:

  • Jak sama nazwa wskazuje, certyfikat SSL dla pojedynczej domeny jest używany tylko dla jednej domeny. Obejmuje zarówno domeny z prefiksem “www”, jak i bez niego.
  • Certyfikat SSL typu Wildcard jest przeznaczony dla osób, które chcą objąć jedną domenę główną wieloma subdomenami.

Po zalogowaniu się do Panelu Abonenta panel.efirmy.com masz możliwość wyboru certyfikatu, który najbardziej Ci odpowiada. Po zakupie dane SSL do użycia w twoim hostingu takie jak, klucz prywatny, Certyfikat, Certyfikat Root Ca będą dostepne w Panelu Abonenta oraz wiadomości wysłanej na twój e-mail.

Możesz dodać zabezpieczenie SSL do domeny na, którą został wystawiony certyfikat, podając niezbędne dane w zakładce zabezpieczenie ➡️ SSL/TLS takie jak:

  • Certyfikat
  • Certyfikat Root Ca
  • Klucz Prywatny