Poczta

Logowanie do poczty

Nasz hosting zawiera Pocztę gratis!

Oferujemy wysokiej jakości usługi pocztowe Idealnie dostosowane do twoich potrzeb. Sprawdź specyfikacje w naszych pakietach.

Hosting Basic

90

zł netto

/rok

115 zł/rocz. bez promocji

Hosting Biznes

150

zł netto

/rok

215 zł zł/rocz. bez promocji

Hosting Biznes Pro

250

zł netto

/rok

495 zł/rocz. bez promocji

Dlaczego warto mieć nasze usługi e-mail

Unikalny wizerunek

Wysyłając maile czy faktury z poczty firmowej, budujesz swoją markę i rozpoznawalność. Adres firmowy dobrze prezentuje się na wizytówkach i innych materiałach marketingowych.

Adres e‑mail we własnej domenie

Dzięki poczcie w eFirmy.pl zyskujesz spersonalizowany adres e‑mail we własnej domenie. Możesz utworzyć kilka skrzynek, których będziesz używał do kontaktu z klientami, na przykład: nazwisko@nazwafirmy.pl, kontakt@nazwafirmy.pl, działobsługi@nazwafirmy.pl.

Wygodna Skrzynka Pocztowa

Zbuduj z nami swój biznes już teraz!

Po zalogowaniu otrzymujemy bardzo przejrzysty i intuicyjny panel, który możemy wykorzystać do tworzenia i odbierania wiadomości. Podobnie jak w WordPressie możemy zainstalować gotowy szablon, aby zmienić wygląd. Dzięki niemu możemy sprawić, by nasza poczta internetowa wyglądała jak Gmail lub Outlook.

Istnieją narzędzia umożliwiające tworzenie filtrów wiadomości, automatycznych odpowiedzi, list kontaktów lub personalizacji tożsamości poprzez konfigurowanie automatycznych podpisów.

Korzystaj gdzie chcesz & Kiedy chcesz

Poczta naszej firmy to idealne narzędzie do pracy zarówno w domu i poza domem. Twój e-mail będzie dostępny w dowolnej aplikacji pocztowej, w przeglądarce na każdym komputerze, telefonie oraz tablecie.

Mozzila Thunderbird

Przez dużą ilość funkcji to jeden z najczęściej wybieranych darmowych klientów poczty.

Poczta na Windows

Domyślna poczta zoptymalizowana specjalnie pod system Windows.

Mail macOS i iOS

Wysyłaj maile z klienta poczty dla urządzeń od firmy Apple.

Microsoft Outlook

Nasz pocztę eFirmy.pl możesz uruchomić w programie Outlook z pakietu Microsoft.

Wszystkie przeglądarki

Dostępna na wszysykich przeglądarkach: Chrome, Safari, Mozzila Firefox, Edge.

Często Zadawane Pytania

Kilka porad dotyczących zakupu i użytkowania poczty z eFirmy.pl

Darmowa poczta e-mail daje Ci adres e-mail w domenie (na przykład twojanazwa@gmail.com lub twojanazwa@wp.pl). Natomiast płatne usługi poczty elektronicznej zapewniają unikalny adres e-mail, który jest tworzony tylko dla Ciebie i powiązany z nazwą Twojej domeny (na przykład twojanazwa@twojadomena.pl). Twój unikalny lub “profesjonalny” adres e-mail pomoże Ci zbudować markę, sprawi, że będzie ona lepiej zapamiętana i zwiększy Twoją wiarygodność. Nieprofesjonalny adres e-mail to czerwona flaga, która sygnalizuje brak konsekwencji i dbałości o szczegóły. Przejście na profesjonalne konto email jest łatwe, niedrogie i skuteczne.

Uzyskanie adresu e-mail jest łatwe. Pierwszym krokiem jest wybranie nazwy domeny. Po zarejestrowaniu domeny w panelu abonenta, nadając jej dns: ns1.efirmy.com i ns2.efirmy.com, możesz jej używać jako adresu e-mail w każdym z naszych produktów pocztowych. Po zakupie najlepszego dla Ciebie rozwiązania pocztowego (hostingu z pocztą w pakiecie) skonfiguruj skrzynki e-mail przy użyciu swojej domeny. Proste instrukcje ułatwiające konfigurację poczty e-mail są dostępne w panelu Admina. Przeprowadzimy Cię przez nie krok po kroku.

Nie. Nazwy domen nie są częścią naszych pakietów poczty elektronicznej. Możesz łatwo kupić i zarejestrować domenę w eFirmy.pl lub użyć domeny, którą już posiadasz, aby aktywować i spersonalizować swoje skrzynki e-mail. Wystarczy, że dodasz ją do swojego pakietu (hosting+poczta)

Nie. Posiadanie domeny zarejestrowanej w eFirmy.pl nie jest wymagane. Jeśli planujesz używać domeny, która nie jest zarejestrowana w Network Solutions, po prostu wprowadź nazwę domeny do Paneli Admina. Musisz pamiętać, aby wcześniej przypisać do nazwy domeny serwer DNS eFirmy. DNS:

  • ns1.efirmy.com
  • ns2.efirmy.com

W przypadku zakupu domeny w eFirmy.pl serwer DNS jest przypisywany automatycznie.

Oferujemy pełny dostęp do protokołów POP3 i IMAP. Usługi email od eFirmy są kompatybilne z każdym klientem poczty elektronicznej, który używa dostępu POP3 i IMAP.

Oferujemy pełny dostęp do protokołów POP3 i IMAP. Usługi email od eFirmy są kompatybilne z każdym klientem poczty elektronicznej, który używa dostępu POP3 i IMAP.

Tak. Zagrożenia dla bezpieczeństwa poczty elektronicznej zawsze będą obecne, ale dzięki naszym produktom pocztowym znacznie zmniejszysz ilość śmieci zapychających skrzynkę odbiorczą i ograniczysz podatność na uciążliwe wirusy. Nasze produkty do obsługi poczty e-mail oferują następujące funkcje:

Bezpieczna rezygnacja z subskrypcji: umożliwia rezygnację z subskrypcji dowolnego biuletynu lub komercyjnej wiadomości e-mail poprzez  całkowite wykluczenie danego adresu email.