Hosting

Logowanie do hostingu

Wybierz plan, który najbardziej Ci odpowiada

Pamięć na życzenie, nieograniczona przepustowość, wygodny panel, bezkonkurencyjny hosting.

Nasz Proces

Krok po kroku Od zakupu, aż po otrzymanie gotowego produktu.

01

Wybierz swój plan

Zaloguj się do Panelu eFirmy (panel.efirmy.com) i wybierz swój hosting według swoich potrzeb!

02

Otrzymaj dane logowania

Na podstawie podanych danych przy zakupie, na mail otrzymasz login do konta ze wszystkimi swoimi produktami.

03

Uruchom swój hosting

Zaloguj się do Panelu Admina (admin.efirmy.com) i zacznij tworzenie swojej pierwszej strony.

Wygodny i Zaawansowany Panel Administracyjny cPanel

Wygodny Panel Admina

Zbuduj z nami swój biznes już teraz!

Prostota jest jednym z głównych powodów, dla których cPanel eFirmy ma wielu zwolenników. Posiada on jeden z najlepszych interfejsów, jaki można sobie wymarzyć. Zapewnia on doskonałą platformę do pracy bez konieczności posiadania dużej wiedzy technicznej.

cPanel eFirmy jest intuicyjnym narzędziem do zarządzania stronami internetowymi, gwarantujące łatwe konfigurowanie, monitoring wydajności oraz pełną kontrolę nad hostingiem. Dzięki temu zapewniasz swoim klientom efektywność, bezpieczeństwo i wyższą wydajność online dla ich biznesów.

Często Zadawane Pytania

Masz pytania? Mamy odpowiedzi! W razie dalszych pytań skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową.

Po zalogowaniu się do panelu sterowania można zauważyć zestaw modułów ułożonych w rzędach. Każdy rząd dotyczy innej części zarządzania witryną i serwerem. Znajdują się tam fukcje, z których będziesz najczęściej korzystać, takie jak poczta elektroniczna (gdzie możesz sprawdzić pocztę w witrynie i utworzyć nowe konta e-mail), menedżer domen (który pozwala przypisać nowe domeny i zarządzać bieżącą listą domen i subdomen), przekierowania (które pozwalają przypisać określone przekierowania z jednej strony internetowej na inną) oraz sekcja FTP (gdzie możesz skonfigurować dostęp do serwera WWW za pomocą klienta FTP).

Wymienione sekcje to tylko niektóre z wielu modułów, które masz do dyspozycji w panelu sterowania hostingu. Jeśli prowadzisz biznes internetowy z wieloma służbowymi adresami e-mail powiązanymi z domenami, to z pewnością najbardziej przyda Ci się moduł kont e-mail. Będziesz mógł wybrać klienta poczty elektronicznej, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom.

Oferujemy niezwykle konkurencyjne ceny na nazwy domen, które są znacznie tańsze niż u innych rejestratorów. Jeśli wolisz, możesz nadal korzystać z hostingu w eFirmy.pl i zatrzymać swoje domeny u dowolnego rejestratora, którego wybierzesz.

Tak, możesz dokonać aktualizacji pomiędzy dwoma różnymi pakietami hostingowymi na okres jednego roku.

Tak, możemy! Zajmiemy się całym procesem za Ciebie. Oferujemy BEZPŁATNE przeniesienie witryny dla wszystkich stron internetowych. Nie usuwaj swojego obecnego konta z innego hosta przed zwróceniem się do nas. Po wejściu w posiadaniu hosting eFirmy.pl zaloguj sie do swojego Panelu Administracyjnego. Następnie poinformuj nas od razu o swojej obecnej sytuacji, a my zajmiemy się tobą od tego momentu.

Zakładanie kont oraz obsługa zamówień odbywa się automatycznie. W wyjątkowych sytuacjach oraz w razie bezpośredniego przelewu nasz zespół ds. rozliczeń może być zmuszony do ręcznego przetworzenia zamówienia hostingu. Może to maksymalnie potrwać do kilku godzin.

Tak, zapewniamy bezpłatną 14-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy na wszelkie opłaty hostingowe. Jeśli zarejestrowałeś lub przeniosłeś nazwę domeny, opłaty te nie podlegają zwrotowi, ale będziesz mógł korzystać ze swojej domeny u dowolnego innego dostawcy.

Wykorzystujemy bramkę płatności przelewy24, dzięki czemu wygodnie i bezpiecznie dokonasz zamówienia.

eFirmy.pl daje możliwość wykonania przelewu bankowego na nasze konto dla wszystkich naszych klientów korzystających z kont bankowych.

Oto nasze dane:

  • Nazwa banku: mBANK S.A
  • Numer konta: 02 1140 2004 0000 3202 3286 7741
  • Właściciel konta: eFirmy Józef Ożog