Co zyskujesz wybierając eFirmy?

Dokonując zakupu kreatora stron www otrzymujesz wszystkie beneficjenty związane z Hostingiem eFirmy. Między innymi codzienne kopie zapasowe, przestrzeń dyskową 5GB, Skrzynki pocztowe we własnej domenie i wiele innych.

Całkowicie otwarty kod źródłowy

Otwarte źródło jest dla nas kluczową zasadą, dlatego masz pełny dostęp do naszego kodu źródłowego. Twórz zaawansowane strony internetowe za pomocą niestandardowego CSS i rozszerzaj możliwości Elementora, programując własne funkcje za pomocą naszego API dla programistów.

Optymalna szybkość & wydajność strony

Elementor jest zoptymalizowany pod kątem czasu ładowania i wydajności, zapewniając odwiedzającym najlepsze wrażenia z użytkowania.

Doświadcz projektowania responsywnego

Dostosuj styl i układ witryny do każdego ekranu. Dostosuj punkty przełączania dla komputerów stacjonarnych, telefonów komórkowych, tabletów i innych urządzeń.

Nasz Proces

Od zakupu, aż po tworzenie twojej strony.

01

Wybierz swój plan

Wybierz swój plan w zależności od tego jak długo chcesz się cieszyć kreatorem wbudownym w hosting.

02

Dodaj domenę

Dodaj domenę swojej strony internetowej do Panelu Admina i powiadom nas o tym.

03

Zacznij tworzyć

Po instalacji kreatora przez nas na twojej domenie edytor jest w pełni gotowy. Wybierz szablon i zacznij tworzyć!

Stwórz profesjonalną stronę internetową w 3 krokach

Wybieraj spośród setek szablonów stworzonych przez projektantów

Rozpocznij tworzenie swojej witryny z biblioteką Elementora, szablonami Envato Elements i znajdź swój ulubiony, w pełni responsywny szablon witryny.

Dostosuj wszystko, Bez potrzeby kodowania

Zmieniaj zawartość, dodawaj sekcje i nadaj swojej stronie indywidualny charakter za pomocą intuicyjnego edytora Elementor typu “przeciągnij i upuść”.

Opublikuj swoją witrynę, kiedy tylko będziesz gotowy

Wystarczy jedno kliknięcie, aby witryna zaczęła istnieć bez konieczności korzystania z pomocy programisty.

Podnieś swoje umiejętności & rozwijaj się zawodowo

Nasze zasoby i narzędzia zostały zaprojektowane tak, aby pomóc w nauce, rozwoju i rozwijaniu umiejętności na każdym poziomie.

Zaawansowwany edytor

Twórz wyjątkowe witryny internetowe, korzystając z zaawansowanych animacji, niestandardowego CSS, oddzielnych projektów responsywnych i nie tylko.

Ogromne biblioteki

Usprawnij swoje projekty i twórz spójne projekty stron internetowych dzięki bibliotece niestandardowych szablonów i globalnym ustawieniom wyglądu.

Wspracie WordPress

Wyeliminuj konieczność stosowania wielu wtyczek. Twórz profesjonalne strony internetowe i zwiększaj szybkość działania stron - wszystko to w Elementorze.

Pomocne informacje

Wszystko, co musisz wiedzieć, aby w pełni cieszyć się edytorem stron www.

Wbudowany hosting eFirmy Standard
Bezpłatna certyfikacja SSL Trustico
5 GB pamięci masowej
Nielimitowane GB przepustowości
Bezpłatne podłączenie niestandardowej domeny
Bezpłatna subdomena pod nazwasubdomeny.efirmy.plAutomatyczne kopie zapasowe raz na 24 godziny
Ręczne tworzenie kopii zapasowych z poziomu WordPress

Otrzymasz również wszystkie korzyści płynące z Elementor Pro, w tym edytor drag & drop, wszystkie widżety Pro, funkcje, zestawy i szablony. PLUS, otrzymujesz wsparcie dla wszystkiego, od edytora do hostingu, wszystko w jednym miejscu.

Po dodaniu domeny do panelu Admina skontaktuj się z nami, a zrobimy wszystko za ciebie, powiadamiając Cię o rozpoczęciu działania edytora.

Nie jesteś ograniczony do budowy jednej strony przy użyciu edytora. Wszystko, co musisz zrobić po dodaniu kolejnej domeny to powiadomienie nas. Zaraz po otrzymaniu informacji przeprowadzimy instalację.

W pasku wyszukiwania po nazwie swojej domeny należy wpisać /wp-admin

przykład: twojadomena.pl/wp-admin

Ukaże się panel do logowania, do którego należy się zalogować podanymi przez nas danymi. Zarówno hasło, jak i nazwa użytkownika pozostaje do twojej dyspozycji.